قیمت سینی کابل عرض 20 سانت

سینی های کابل محصولات بسیار کاربردی هستند که به بهترین شکل می توانند سیم و کابل های برق را در پروژه های مختلف هدایت کنند. این محصولات در عرض های متفاوتی در بازار وجود دارند که یکی از پر مصرف ترین آن ها سینی کابل عرض 20 سانت است.

سینی کابل یکی از بهترین روش ها در زمینه مدیریت سیم و کابل ها به شمار میرود. جالب است بدانید استفاده از این سینی ها در کنار کارایی زیادی که دارند برای شما بسیار مقرون به صرفه نیز خواهد بود. سوراخ هایی در بخش زیرین این سینی کابل وجود دارند که موجب می شوند تهویه مناسبی داشته باشد. این مسئله باعث میشود که خطراتی مانند آتش سوزی سیم و کابل های برق را تهدید نکند.

قیمت سینی کابل عرض 20 سانت

عوامل متعددی از جمله نوع ورق ، ضخامت و عرض سینی در تعیین قیمت سینی کابل موثر هستند. اما به طور خدودی میتوان سینی کابل با عرض 20 سانت در ورق نمره 0/7 با قیمت 1/400/000  ریال ، در ورق نمره 1 با قیمت 1/550/000 ریال ، در ورق نمره 1/25 با قیمت 2/150/000 و در ورق نمره 1/5 با قیمت 2/450/000 قیمت گذاری کرد.

مزایای استفاده از سینی کابل عرض 20 سانت

استفاده از این محصول مزایای زیادی برای شما خواهد داشت که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می شوند:

  • قیمت مناسب

اگر هزینه های مربوط به سینی کابل را با سایر روش های مشابه مقایسه کنید متوجه خواهید شد که استفاده از این محصول تا چه اندازه برای شما به صرفه خواهد بود.

  • نگهداری و استفاده آسان

نگهداری این تجهیزات بسیار ساده است. از آن گذشته سیم و کابل های موجود در سینی کابل به سادگی قابل دسترس هستند و در زمان نیاز می توانید به آسانی آن ها را از سینی خارج کنید.

انواع اتصالات سینی کابل عرض 20 سانت

در این قسمت از مطلب قصد داریم به بررسی اتصالات سینی کابل عرض 20 سانتی متر بپردازیم.

رابط سینی کابل: همانطور که از نام این محصول مشخص است در جهت اتصال سینی های کابل به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

زانو سینی کابل: در محیط هایی که نیاز است نصب سینی کابل به شکل L انجام شود از زانو سینی کابل استفاده می کنند.

سه راهی و چهارراهی سینی کابل: اگر چند سینی کابل در مرکز قرار داشته باشند برای ایجاد اتصال میان آن ها از سه راهی و چهارراهی استفاده می کنند.

ساپورت سینی کابل: وظیفه تحمل و نصب سینی کابل بر عهده این ساپورت ها است. این محصولات در زوایای مختلفی تولید می شوند.

درب سینی کابل: این درب ها روی سطح سینی های کابل قرار می گیرند و مانع از ورود گرد و غبار و سایر عوامل خارجی به درون آن ها می شوند.

نکات مهم در زمان خرید سینی کابل عرض 20 سانت

اگر قصد خرید سینی کابل عرض 20 سانت را دارید لازم است تا نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

  • مجموعه تولید کننده

اگر سری به بازار بزنید با تولید کننده های بسیاری رو به رو خواهید شد که در این زمینه فعالیت می کنند. چیزی که مهم است انتخاب بهترین تولید کننده از میان آن ها می باشد. باید مجموعه ای را انتخاب کنید که در فرایند تولید محصولات خود از تمام استانداردهای لازم پیروی کرده باشد.

  • گالوانیزه بودن

بهترین سینی کابل نوع گالوانیزه آن است. روکش گالوانیزه باعث می شود که این محصول در برابر عواملی مانند خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان دهد و به سادگی دچار آسیب دیدگی نشود.

  • قیمت

پیش از اقدام به خرید بهتر است قیمت های مجموعه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید این محصول را به قیمت بخرید. با مراجعه به سایت های اینترنتی به سادگی می توانید این کار را انجام دهید.

قیمت سینی کابل عرض 20 سانت

قیمت سینی کابل عرض 20 سانتی متر نیز مانند هر محصول دیگری به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیتوان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت. یکی از عواملی که در قیمت این محصول تاثیر دارد جنس آن است. واضح است که هر چقدر جنس این محصول بهتر و باکیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

برند و شرکت تولید کننده نیز به طور مستقیم روی قیمت ها تاثیر میگذارد. هر برندی با توجه به هزینه های تولید و متریالی که در این پروسه استفاده میکند قیمت های متفاوتی را برای این محصول در نظر میگیرد.

خرید از تولید کننده می تواند تا حد زیادی در کاهش هزینه ها موثر باشد. اگر قصد خرید سینی کابل عرض 20 سانت را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.  مجموعه ما یکی از بهترین تولید کننده های این محصول است و شما عزیزان می توانید آن را با بهترین قیمت از ما خریداری نمایید.