سینی کابل عرض 10 سانت

سینی های کابل از تجهیزات بسیار پر مصرف در پروژه های ساختمانی و صنایع مختلف هستند. سینی کابل باعث نظم دهی به سیستم های سیم کشی و کابل کشی در این پروژه ها می شوند و وظیفه هدایت سیم و کابل ها را بر عهده دارند. سینی های کابل از سیم و کابل ها در برابر عوامل محیطی نیز محافظت می کنند و امنیت پروژه های سیم کشی و کابل کشی را فراهم میسازند.

این محصولات در عرض های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. در ادامه قصد داریم به بررسی سینی کابل عرض 10 سانت بپردازیم. با ما همراه شوید.

سینی کابل عرض 10 سانت چیست؟

سینی کابل عرض 10 سانتی متر نیز مانند سایر سینی های کابل از ورق های فولادی ساخته می شود. این ورق ها در برابر زنگ زدگی و رطوبت مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. این موضوع باعث شده که استفاده از این محصولات گزینه مناسبی برای محیط های شرجی باشد.

برای پانچ کردن این سینی ها از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی استفاده می کنند. برای خم کاری آن ها نیز از دستگاه نیمه اتوماتیک خم بهره می برند. این محصولات در انواع بدون پانچ و پانچ دار ساخته می شوند..

مزایای استفاده از سینی کابل عرض 10 سانت

استفاده از این محصول دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. طول عمر زیاد
 2. مقاومت در برابر ضربه
 3. مناسب برای استفاده در مناطق مرطوب
 4. بدون صدمه زدن به سیم و کابل ها
 5. ساخته شده با آخرین استانداردهای روز جهان
 6. غیر قابل اشتعال بودن
 7. امکان ورود و خروج آسان سیم و کابل ها
 8. قابل استفاده برای سیم ها و کابل های مختلف

لوازم جانبی سینی کابل عرض 10 سانت

سینی کابل عرض 10 سانت نیز مانند سینی های کابل دیگر به لوازم جانبی نیاز خواهد داشت. در ادامه مطلب این تجهیزات جانبی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

درب سینی کابل : سینی های کابل دارای درپوش هایی هستند که مانع از ورود گرد و غبار و آب به داخل آن ها می شوند. درب ها باید کاملا در تناسب با خود سینی انتخاب شوند و عرض های یکسانی داشته باشند.

رابط سینی کابل: سینی های کابل برای اینکه بتوانند به هم متصل شوند به رابط سینی کابل نیاز دارند. این لوازم جانبی سینی های کابل را به یکدیگر وصل می کنند و در واقع باعث پر شدن درز میان آن ها می گردند.

زانو سینی کابل: در مواقعی که باید این تجهیزات را به  صورت L شکل نصب کنیم به زانویی سینی کابل نیاز پیدا خواهیم کرد.

سه راهی و چهار راهی سینی کابل:  از سه راهی ها و چهار راهی ها در جهت ایجاد ارتباط میان این تجهیزات استفاده می شود. در برخی مواقع در پروژه ها به عبور این سینی ها از سه الی چهار مسیر نیاز است که در این صورت باید از این لوازم جانبی استفاده کنیم.

ساپورت سینی کابل:  این تجهیزات جانبی می توانند وزن سینی های کابل را تحمل کنند. این ساپورت ها در زوایای گوناگونی ساخته می شوند و در انواع مختلفی مانند دیواری، سقفی و زمینی موجود می باشند.

مزایای گالوانیزه کردن سینی کابل عرض 10 سانت

گالوانیزه کردن این محصول مزایای بسیاری دارد که این مزایا شامل موارد زیر می شوند:

 1. افزایش کارایی سینی کابل
 2. ماندگاری بالا
 3. فراهم سازی امکان محافظت بیشتر از سیم و کابل ها
 4. افزایش درصد ایمنی
 5. اقتصادی بودن
 6. افزایش مقاومت در برابر عوامل آسیب زننده محیطی
 7. امکان استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف

سینی کابل عرض 10 سانت قادر به پشتیبانی چه نوع سیم ها و کابل هایی است؟

این محصول قادر است سیم ها و کابل های مختلفی را پشتیبانی کند. در ادامه به برخی از آن ها اشاره میکنیم.

 • مدل های مختلف سیم های توزیع برق
 • کابل های مخابراتی
 • سیم های کنترل
 • کابل های فیبر نوری

خرید سینی کابل عرض 10 سانت

در زمان خرید سینی کابل عرض 10 سانتی متر نکاتی وجود دارند که توجه به آن ها باعث می شود انتخاب بهتری داشته باشید. در ابتدا باید به ورق های استفاده شده در سینی کابل توجه کنید به دلیل اینکه کیفیت متریال به کار رفته در ساخت آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نحوه ساخت این محصول نیز بسیار مهم است و باید تمام استانداردهای لازم در آن رعایت شوند. در پروسه ساخت باید کیفیت نهایی و طول عمر محصول در نظر گرفته شود.

برای خرید سینی کابل عرض 10 سانت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همین حالا با ما تماس بگیرید.