سینی کابل عرض 15 سانت

سینی کابل یکی از تجهیزات بسیار پرمصرف در پروژه های ساختمانی و صنایع گوناگون است. این تجهیزات در عرض های مختلفی توسط تولید کنندگان ساخته می شوند که یکی از آن ها سینی کابل عرض 15 سانت است. بهترین ورق هایی که در جهت ساخت این سینی های کابل به کار میروند ورق های گالوانیزه هستند.

نظر به اینکه این تجهیزات در برابر رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می دهند انتخاب مناسبی برای محیط های شرجی هستند. این تجهیزات در مدل های پانچ دار و بدون پانچ تولید می شوند.

قیمت سینی کابل

برای تعیین قیمت سینی کابل عوامل متعددی همچون ضخامت سینی ، عرض و جنس سینی متفاوت باشد. برای استعلام دقیق قیمت انواع سینی کابل می توانید همین حالا با مجموعه تهران سینی کابل تماس بگیرید .

 • شرکت سازنده

شرکت های متفاوتی هستند که در زمینه تولید سینی کابل عرض 15 سانتی متر فعالیت می کنند. البته لازم به ذکر است که این محصول به صورت سفارشی تولید می شود. هرکدام از این مجموعه ها بر اساس هزینه هایی که در فرایند تولید صرف می کنند قیمت های نهایی محصولات خود را تعیین می کنند.

 • گالوانیزه بودن یا نبودن

پوشش گالوانیزه باعث می شود که مقاومت این محصول در برابر عوامل آسیب زننده محیطی تا حد زیادی افزایش پیدا کند. اینکه سینی کابل مورد نظر دارای پوشش گالوانیزه باشد یا خیر به طور مستقیم در قیمت آن تاثیر دارد.

 • کیفیت ساخت

 از دیگر عوامل موثر بر قیمت این سینی کابل میتوان به کیفیت ساخت آن اشاره کرد. واضح است که هر چقدر این محصول از کیفیت ساخت بهتری برخوردار باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

کاربرد سینی کابل عرض 15 سانت

به جرات میتوان گفت سینی های کابل از تجهیزات بسیار کاربردی در پروژه های سیم کشی و کابل کشی هستند. استفاده از این محصولات باعث می شود که به بهترین شکل در این پروژه ها از سیم و کابل ها محافظت شود.

 سینی کابل می تواند به بهترین نحو سیم و کابل ها را مدیریت کرده و آن ها را به بهترین شکل هدایت کند. از آن گذشته مانع از به هم ریختگی سیم و کابل ها در پروژه های مختلف خواهد شد.

مزایای استفاده از سینی کابل عرض 15 سانت

استفاده از این محصول مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن ها را در ادامه بیان میکنیم.

 • افزایش ایمنی

وقتی که سیم و کابل ها در یک محیط بدون محافظ باشند آسیب های بسیاری خواهند دید از آن گذشته می توانند از لحاظ ایمنی نیز مشکل ساز شوند. با استفاده از سینی کابل میتوان به بهترین نحو این سیم و کابل ها را مدیریت کرد و مانع از اتفاقات اینچنینی شد.

 • مناسب برای استفاده در محیط های مرطوب

این سینی کابل به دلیل متریال مرغوب و کیفیت ساخت بالا می تواند در برابر رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان دهد. این موضوع باعث شده که به یکی از بهترین گزینه ها در محیط های مرطوب تبدیل شود.

 • امکان استفاده در محیط های روباز

کیفیت بالای این محصول باعث شده که در محیط های روباز نیز بتوان بدون نگرانی از آن استفاده کرد. نوع گالوانیزه این محصول مقاومت زیادی در برابر عوامل مخرب محیطی دارد.

 • نصب آسان

به جرات میتوان گفت یکی از مهم ترین مزایای این سینی کابل نصب آسان آن است. این محصول به دلیل طراحی و ساختاری که دارد به سادگی قابل نصب می باشد.

 • کاهش هزینه ها

اگر به دنبال کاهش هزینه های خود در پروژه ها هستید استفاده از سینی های کابل می تواند کمک بسیاری به شما کند. سینی های کابل نسبت به تجهیزات مشابه هزینه های کمتری را برای شما دارند در مقابل کارایی بسیار بالایی را ارائه خواهند داد.

اتصالات سینی کابل عرض 15 سانت

این نوع سینی کابل نیز مانند نمونه های مشابه دارای اتصالاتی است که این اتصالات عبارتند از:

 • زانویی سینی کابل
 • تبدیل سینی کابل
 • سه راهی و چهار راهی سینی کابل
 • رابط سینی کابل

خرید سینی کابل عرض 15 سانت

در هنگام انتخاب سینی کابل عرض 15 سانتی متر نکات مهمی هستند که باید به آن ها توجه کنید. این نکات شامل موارد زیر می شوند:

 1. ابعاد سینی کابل مورد نظر
 2. پانچ دار بودن یا نبودن
 3. ضخامت ورق درب سینی کابل
 4. نوع گالوانیزه سینی کابل

شما عزیزان می توانید سینی کابل عرض15 سانت را با بهترین قیمت از مجموعه ما خریداری نمایید. اگر در این زمینه به مشاوره نیاز دارید کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.