سینی کابل عرض 40 سانت

سینی های کابل در عرض های مختلفی تولید می شوند که سینی کابل عرض 40 سانت یکی از آن ها به شمار میرود. این محصول در برابر عواملی مانند زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است و مناسب برای استفاده در پروژه های مختلف می باشد.

سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه ساخته می شود و به علت مقاومت بالای آن در برابر رطوبت گزینه مناسبی برای محیط هایی شرجی و مرطوب به شمار میرود. به منظور پانچ کردن این نوع سینی کابل از  دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی بهره می برند. برای خمکاری آن نیز از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می گردد.

جهت تولید این محصول از فرایند گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم استفاده می کنند. عموما سینی های تولید شده با گالوانیزه گرم نسبت به گالوانیزه سرد مقاومت بیشتری دارند. از این محصول در جهت نظم دهی به سیم و کابل ها استفاده می کنند به همین دلیل در پروژه های ساختمانی بسیار کارایی دارد.

ساختار بعضی از سینی های کابل عرض 40 سانت به صورت مشبک است . این موضوع باعث می شود که هوا به خوبی میان سیم و کابل های برق جریان پیدا کند و از افزایش دمای آن ها تا حد زیادی جلوگیری شود.

نکات مهم در انتخاب سینی کابل عرض 40 سانت

برای اینکه بهترین سینی کابل عرض 40 سانتی متر را انتخاب کنید باید به نکات زیر توجه نمایید.

  • پانچ دار بودن یا نبودن

این محصول در دو نوع پانچ دار و بدون پانچ تولید می شود. در هنگام خرید حتما این مورد را بررسی کنید. مدل های پانچ دار تهویه بهتری دارند و به کاهش دمای سیم و کابل ها کمک می کنند.

  • برند تولید کننده

اگر کمی جستجو کنید قطعا با برندهای بسیاری رو به رو می شوید که در زمینه تولید این سینی کابل فعالیت می کنند. نکته حائز اهمیت این است که شما باید پیش از اقدام به خرید در مورد مجموعه مورد نظر به طور کامل تحقیق نمایید.

  • میزان کیفیت

این سینی کابل ممکن است در محیط های مختلفی استفاده شود به همین علت باید کیفیت بالایی داشته باشد. کیفیت بالا باعث می شود که بتواند در برابر آسیب های محیطی مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

  • گالوانیزه بودن یا نبودن

کسانی که تجربه استفاده از سینی کابل را دارند به خوبی می دانند که نوع گالوانیزه آن تا چه اندازه با کیفیت و فوق العاده است. روکش گالوانیزه استحکام و مقاومت بینظیری به این محصول می بخشد. در زمان خرید تا حد امکان سعی کنید نوع گالوانیزه این محصول را انتخاب کنید.

  • تعداد خم

این سینی ها با تعداد خم های متفاوتی تولید می شوند. تعداد خم نرمال در این محصولات به شکل 4 خم می باشد. لازم به ذکر است که امکان تولید سفارشی آن ها به شکل 6 خم نیز وجود دارد.

قیمت سینی کابل 

قیمت سینی کابل با توجه به کارایی که دارد بسیار اقتصادی است. تمام ویژگی هایی که این محصول دارد می توانند روی قیمت آن تاثیر داشته باشند. کیفیت یک عامل تعیین کننده در قیمت سینی کابل محسوب می شود. هر چقدر کیفیت آن بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.از آن گذشته مجموعه های تولیدی بسیاری هستند که در زمینه ساخت این سینی کابل فعالیت می کنند که هر کدام از آن ها نیز قیمت های متفاوتی را برای این محصول ارائه می دهند.