نردبان کابل

لیست قیمت نردبان کابل در سال 1402 (کلیه قیمت ها به ریال می باشد)

توضیح : قیمت های درج شده نردبان کابل به ريال و بر اساس شاخه 2 متری با دیواره 6 سانتی و 7 پله است.

تاریخ به روزرسانی : 1403/02/18

سایز نردبان کابل
ورق نمره ۱/۲۵
ورق نمره ۱/۵
ورق نمره ۲
نردبان عرض ۱۰ سانتی متر
۱/۶1۰/۰۰۰
۱/۹2۰/۰۰۰
۲/۶9۰/۰۰۰
نردبان عرض ۲۰ سانتی متر
۱/۸1۰/۰۰۰
۲/۱5۰/۰۰۰
۳/۰1۰/۰۰۰
نردبان عرض ۲۵ سانتی متر
۱/۸8۰/۰۰۰
۲/190/۰۰۰
۳/09۰/۰۰۰
نردبان عرض ۳۰ سانتی متر
۲/۰6۰/۰۰۰
۲/۴4۰/۰۰۰
۳/۴2۰/۰۰۰
نردبان عرض ۴۰ سانتی متر
۲/۲4۰/۰۰۰
۲/۶7۰/۰۰۰
۳/۷4۰/۰۰۰
نردبان عرض ۵۰ سانتی متر
۲/۵1۰/۰۰۰
۳/۰۰۰/۰۰۰
۴/۱7۰/۰۰۰
نردبان عرض ۶۰ سانتی متر
۲/۷6۰/۰۰۰
۳/۲6۰/۰۰۰
۴/۶1۰/۰۰۰
نردبان عرض ۷۰ سانتی متر
۳/۰3۰/۰۰۰
۳/۶۰۰/۰۰۰
۵/۰0۰/۰۰۰

[html_block id=”2426″]

نردبان کابل چیست ؟

نردبان کابل گالوانیزه که آن را با نام لدر کابل نیز میشناسند نوعی نگهدارنده کابل محسوب میشود که در جهت حفاظت از کابل ها در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.این تجهیزات عموما از ورق های گالوانیزه ساخته میشوند و به همین دلیل از مقاومت زیادی برخوردار هستند. لدر کابل نیز مانند سینی کابل در دو نوع گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم وجود دارد و یکی از تجهیزات صنعتی بسیار کاربردی به شمار میرود.

ویژگی های این نردبان ها باعث شده که نسبت به محصولات مشابه از کارایی و سطح ایمنی بالاتری برخوردار باشند به عنوان مثال این تجهیزات نسبت به لوله های فلزی انعطاف پذیری بیشتری دارند.زمانی که سیم و کابل های برق را در این تجهیزات قرار میدهند باعث میشوند که با محیط بیرون در تماس کمتری باشند و دچار آسیب دیدگی نشوند.

نردبان کابل برق

نردبان کابل برق در واقع از اصلی ترین اجزای سیستم کابل کشی در صنایع و ساختمان ها می باشد. کاربرد اصلی نردبان کابل برق حفاظت از کابل ها در پروژه های بزرگ و سنگین صنعتی , تجاری و معدنی برای حمل و نقل زیاد سیم و کابل برق در سیستم های مدیریت کابل به کار برده می شود .

نردبان کابل برق از 2 ستون با پله های متصل به آن ساخته میشود و برای پشتیبانی و محافظت از کابل های برق ، ابزار دقیق و مخابرات در مسیرهایی با مسافت طولانی استفاده می گردد.

نردبان کابل

ویژگی های نردبان کابل

 • استحکام بالا و نصب آسان

نردبان های کابل به دلیل ساختاری که دارند از استحکام فوق العاده ای برخوردار می باشند. طراحی آن ها نیز به گونه ای صورت گرفته که به سادگی بتوان آن ها را نصب کرد.

 • طراحی منحصر به فرد

طراحی این تجهیزات بسیار منحصر به فرد است و این موضوع باعث شده که در زمان استفاده از آن ها فضای نصب بیشتر و گزینه های نصب انعطاف پذیرتری وجود داشته باشند. جوشکاری لدرهای کابل به صورت کاملا ماهرانه انجام گرفته اند و سوراخ هایی که در طرف ریل ها ایجاد شده اند موجب شده که در تناسب با انواع مختلف نیازهای صنعتی باشند.

 • دارای اتصالات کاملا منطبق شده

اتصالات مربوط به این تجهیزات در هنگام نصب به طور کامل روی هم منطبق میگردند و باعث میشوند هدایت سیم و کابل ها به بهترین شکل انجام شود.

 • انعطاف پذیری برای عملکرد بالا

ریل های جانبی که در این سیستم ها وجود دارند قابل تنظیم با توجه به زاویه و موقعیت می باشند. در حقیقیت نردبان های کابل یک سیستم کامل با لوازم جانبی مختلف هستند.

نردبان کابل

مزایای استفاده از نردبان کابل

استفاده از نردبان کابل یا همان لدر کابل دارای مزایای بسیاری است که در ادامه مهم ترین آن ها را بیان میکنیم:

 1. قادر به پشتیبانی از کابل ها و لوله های سنگین نیز هستند و حتی میتوانند از آن ها در فواصل بلند مدت نیز حفاظت کنند.
 2. کابل ها را میتوان به سادگی  از هر نقطه ای به این تجهیزات وارد یا از آن ها خارج کرد.
 3. با بهره گیری از لدرهای کابل میتوان از تجمع رطوبت و گرد و غبار  روی سیم و کابل ها جلوگیری کرد.
 4. این محصولات در ابعاد و ضخامت های مختلفی تولید میشوند و از این نظر با هیچ محدودیتی مواجه نخواهید شد.
 5. نردبان های کابل فضای کمی را اشغال می کنند و مناسب برای استفاده در محیط های کوچک نیز هستند.
 6. این تجهیزات در طول های متنوع  و استانداردی ساخته میشوند که باعث میشود برای پروژه های عمرانی یک گزینه ایده آل محسوب شوند.

تفاوت نردبان کابل و سینی کابل

نظر به اینکه لدر کابل نسبت به سینی کابل از مقاومت بیشتری برخوردار است در پروژه ها در جهت عبور دادن کابل های قطور و سنگین از آن ها بهره میبرند. این تجهیزات تهویه بهتری را نسبت به سینی های کابل ارائه می کنند.

طراحی و ساخت نردبان کابل بیشتر در جهت استفاده در محیط های باز صورت گرفته است اما سینی کابل غالبا برای سیم کشی و کابل کشی در مکان های سر پوشیده مورد استفاده قرار میگیرد.

از آنجایی که در این تجهیزات از سطح زیرین استفاده نشده است از تجمع رطوبت و گرد و غبار در سیم کشی ها جلوگیری می کنند و مانع از فرسایش سیم و کابل ها میگردند. به صورت کلی سینی کابل و لدر کابل هر کدام کاربردهای مخصوص به خود را دارند و از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشند.

سینی کابل

روش تولید نردبان کابل

 • برشکاری

ورق هایی که در تولید این محصولات استفاده میشوند از جنس فولاد هستند و در مرحله اول باید تحت برش قرار بگیرند. فرآیند برشکاری لدر کابل توسط دستگاه های مخصوص انجام میشود.

 • پانچ کردن

برای متصل کردن اتصالات مختلف لدر کابل به یکدیگر باید سوراخ هایی در آن ایجاد شوند که این پانچ ها از طریق دستگاه CNC صورت میگیرند.

 • خمکاری

برای اینکه لبه های تیز نردبان کابل را از بین ببرند از روش خمکاری استفاده می کنند. برای انجام این پروسه از دستگاه NC بهره میبرند. این خم ها به شکل های چهار طرفه و شش طرفه ایجاد میشوند.

 • جوشکاری قطعات

برای اینکه عملکرد برخی از اتصالات این تجهیزات را بهبود دهند از جوشکاری استفاده می کنند. فرآیند جوشکاری  از طریق گاز CO2 صورت میگیرد. برای ممانعت از کاهش مقاومت ورق ها در محل های جوش از پوشش فلز روی استفاده میشود.

 • بازرسی

بازرسی یکی از مراحل مهم فرآیند تولید نردبان کابل است که در 4 مرحله زیر انجام میشود:

 1. بازرسی اولیه که در جهت بررسی متریال به کار رفته در ساخت صورت میگیرد.
 2. بازرسی بعدی در حین پروسه تولید انجام میشود.
 3. پس از پایان فرآیند آبکاری نیز این تجهیزات را مورد بررسی قرار میدهند.
 4. در انتها نیز یک بازرسی نهایی روی نردبان های تولید شده صورت میگیرد.

نردبان کابل

اتصالات نردبان کابل

زانویی:  در مواقعی که قصد تغییر جهت این تجهیزات به اندازه 90 درجه را داشته باشید میتوانید از زانویی ها استفاده نمایید.

سه راهی: در شرایطی که باید سه مسیر متفاوت در یک مسیر با یکدیگر ادغام شوند از سه راهی ها میتوانید بهره ببرید.

چهارراهی:  هنگامی که قصد دارید چهار مسیر متفاوت را با هم ادغام نمایید باید از چهارراهی ها استفاده کنید.

درب پوش: از درب پوش ها میتوان در جهت جلوگیری از آسیب دیدن کابل های موجود در این تجهیزات استفاده نمود.

نصب نردبان کابل

پیش از انجام هر اقدامی برای نصب لدر کابل لازم است که محیط را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید  و همه موارد مانند شرایط آب و هوایی، ارتفاع سقف و … را در نظر بگیرید. لازم است تا ارتفاع دیوارها و سقف ها را به صورت کامل ارزیابی کنید که توانایی لازم را برای تحمل وزن این تجهیزات را داشته باشند.

برای نصب موفق لدر کامل باید تمام تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به صورت کاملا حرفه ای و ایمن فرآیند نصب را انجام دهید. در زمان انتخاب مسیر باید دقت کنید که مانع از رفت و آمد نشوید البته عموما این تجهیزات به شکل عمودی نصب میگردند و مشکلی در رفت و آمد ایجاد نمی کنند.

قیمت نردبان کابل

قیمت لدر کابل (نردبان کابل) نیز مانند قیمت سینی کابل به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها کیفیت متریال به کار رفته در تولید آن است. چنانچه از مواد اولیه با کیفیتی در ساخت این محصول استفاده شود قطعا در قیمت نهایی آن موثر خواهد بود.

مجموعه های بسیاری هستند که در جهت تولید نردبان کابل فعالیت می کنند. هر کدام از این مراکز بر اساس هزینه هایی که در فرآیند تولید متحمل میشوند قیمت های متفاوتی را نیز برای محصولات خود در نظر میگیرند.خرید این تجهیزات به صورت عمده نیز میتواند نسبت به خرید به شکل تکی برای شما مقرون به صرفه تر باشد.

نوع گالوانیزه لدر کابل نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت محسوب میشود عموما نردبان های تولید شده از گالوانیزه گرم نسبت به گالوانیزه سرد از قیمت های بالاتری برخوردار هستند که این موضوع به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر آن ها است.نوسانات نرخ ارز نیز بر قیمت این تجهیزات تاثیر زیادی دارند و با بالا رفتن نرخ ارز قیمت  لدر کابل نیز با افزایش روبه رو خواهد شد.

نردبان کابل

[html_block id=”2426″]

خرید نردبان کابل

در هنگام خرید نردبان کابل فاکتورهای مهمی وجود دارند که باید به آن ها توجه کنید. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم:

 1. در ابتدا باید مشخص کنید که چه هدفی از خرید نردبان کابل یا همان لدر کابل دارید و برای چه بخشی از پروژه قصد دارید از آن استفاده نمایید.
 2. چنانچه قصد استفاده از این تجهیزات را برای محیط های رو باز دارید باید جنس مقاوم آن ها را انتخاب کنید که دچار زنگ زدگی و خوردگی نشوند.
 3. در زمان خرید حتما به پوشش این تجهیزات دقت کنید. یکی از بهترین پوشش هایی که برای تولید لدر کابل میتوان استفاده کرد پوشش گالوانیزه گرم است.
 4. در زمان انتخاب نردبان کابل به ابعاد و ضخامت آن توجه لازم را داشته باشید. این محصولات قابل سفارش به ابعاد مورد دلخواه مشتری نیز می باشند.
 5. توجه به فاصله میان پله های لدر کابل نیز از نکاتی است که نباید از آن غافل شد.عموما این فاصله حدودا 25 سانتی متر در نظر گرفته میشود.
 6.  چنانچه قصد خرید نردبان کابل با بهترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت را دارید کافیست با مجموعه سینی کابل تهران از طریق شماره های مندرج در وبسایت تماس حاصل کنید.

نردبان کابل در لاله زار

مجموعه تهران سینی کابل با سابقه درخشان چندین ساله در حوضه فروش سینی کابل و نردبان کابل کلیه محصولات خود را با ضمانت کیفیت و قیمت به فروش میرساند. اگر به دنبال فروشگاه نردبان کابل در لاله زار تهران هستید ، میتوانید به فروشگاه تهران سینی کابل ؛ به آدرس لاله زار جنوبی، پاساژ نور، طبقه اول، پلاک 32 مراجعه نمایید. هم چنین در صورت مشاوره نیز میتوانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سبد خرید
.