مقالات سینی کابل

سینی کابل شیراز

سینی کابل

نحوه فروش سینی کابل در شیراز

فروش سینی کابل می‌تواند به به دو صورت انجام شود. اول اینکه به صورت خرده فروشی به مشتری داده شود. دوم اینکه سینی کابل به صورت عمده در معرض فروش قرار گیرد. در خرده فروشی، مشتری به تعداد کمی سینی کابل نیاز دارد ولی در فروش عمده با هدف فروش، حجم زیادی کابل‌ها را تقاضا می‌کند.هنگامی که به دنبال فروش سینی کابل در شیراز هستید، باید قبل از آن بررسی شود که هدف فروش عمده یا خرده فروشی هست؛ زیرا قیمت فروش محصول به صورت عمده و خورده با یکدیگر تفاوت دارد.

عموم محصولاتی که خرده فروشی عرضه می‌شود نرخ بالاتری نسبت به محصولات عمده دارند. مورد بعدی توجه به نحوه و کانال فروش است باید بررسی شود چه نوع فروشی در جهان امروز بیشترین  تقاضارا دارد. مردم در سراسر کشور به دنبال فروشندگانی هستند که از طریق سایت اقدام به فروش سینی کابل می‌کنند. فروشندگانی که محصولات سینی کابل را درون وب سایت قرار داده و شرح و کامل هر مدل سینی کابل را زیر آن درج کرده اند.

تولید کننده سینی کابل

سینی کابل‌ها محصولات حمایتگری هستند که از آنها برای پشتیبانی برق استفاده می‌شود با توجه به اهمیتی که این سینی‌ها دارند برای ساخت آنها از ابزارهای پیشرفته ای که دقت بالایی دارند استفاده می‌شود. در در جریان تولید این محصول، ابزارها و تجهیزاتی وجود دارند که سینی‌ها را به صورت مناسب برش داده و سپس عملیات پانچکاری را بر روی آن انجام می‌دهند. در مواقعی که لازم باشد دستگاه تولید کننده این محصول، عملیات خمکاری را با بهترین شیوه و بدون کمترین خطا انجام خواهد داد. قبل از اینکه، کار با این دستگاه شروع شود، باید نوع موادی که قرار است سینی کابل از آن تولید شود، انتخاب شود. برای تولید سینی کابل، گالوانیزه، آلومینیوم و فولاد از عناصر مهم به حساب می‌آیند.

بعد از انتخاب نوع ورق آماده سازی ورق یعنی برش زدن آن انجام می‌شود. بعد از اینکه این مراحل به طور کامل انجام گرفت عملیات سوراخ کاری باید بر روی ورق‌های موجود انجام شود تا درگاه‌هایی که قرار است کابل درون آنها بگذرد، آماده شود. این کار معمولا به وسیله دستگاه مخصوص انجام می‌شود. نوع دستگاهی که برای سوراخ کردن استفاده می‌شود عموماً به گستردگی و بزرگی کارخانه سازنده ورق، بستگی دارد.

 در کارخانه‌های کوچک عموماً دستگاه‌هایی که برای پانچ مورد استفاده قرار می‌گیرند دستگاه‌های پرس ضربه‌ای یا نقطه‌ای هستند ولی در کارخانه‌های بزرگ دستگاه ها پیشرفته‌تر می باشد.  لازم به ذکر است، هنگامی که از دستگاه برای پانچ استفاده می‌شود، باید دقت شود که  در کنار سوراخ‌های به وجود آمده لبه‌های تیزی ایجاد نشود؛ زیرا تیز بودن این لبه‌ها باعث آسیب رساندن به کابل‌ها می‌شود. اگر کابل‌ها آسیب ببینند مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد. در ادامه فرایند تولید این محصول مراحل خمکاری و جوشکاری نیز وجود دارد که خم کاری های دقیق و در زاویه‌های مناسب انجام می‌شود. البته همه قسمت‌های سینی کابل لازم به جوشکاری ندارد و برخی از قسمت باید جوشکاری شود.

مرکز پخش سینی کابل

مدل های متنوع سینی کابل

فروش سینی کابل در شیراز با نرخ های مختلف، به مدل های متنوع این محصول وابسته است. علاوه بر این قیمت هر نوع سینی کابل بر اساس نوع و مدل آن تغییر می‌کند. به همین منظور در این بخش به بررسی مدل ‌های مختلف سینی کابل می‌پردازیم.

  • ساخت سینی کابل از فولاد

 برای ساخت این سینی کابل از ورقه‌های فولادی استفاده می‌شود. فولادی که بسیار محکم و مقاوم بوده و در برابر عوامل محیطی، محافظ خوبی برای کابل ها ب شمار می آید. چنانچه درصدد خرید و فروش سینی کابل در شیراز هستید و هزینه‌ها برای شما اهمیت دارد، می‌توان گفت که این سینی کابل ها نرخ پایینی دارد. به علاوه امکان استفاده در محیط‌های گوناگون را نیز دارد. ولی آنچه که باید در ارتباط با این سینی کابل بیان شود، وزن آن هست. وزن آن به دلیل فولاد، بالاست و تا حدودی می‌توان آن را یک سینی کابل سنگین به حساب آورد.از این رو در همه  بخش‌های ساختمان یا در تمامی سطوح، نمی‌توان آن را به کار برد.

  • سینی کابل از جنس آلومینیوم

برای اینکه سینی کابل از جنس آلومینیوم ساخته شود باید مقدار مناسب آلومینیوم موجود باشد. به طور کلی ورق‌های آلومینیوم از مواد اولیه و پرکاربرد ساخت این سینی کابل به شمار می‌روند. نسبت به فولاد از نظر وزنی سبک هست ودوام و مقاومت مناسبی دربرخوردها و ضربات دارد. با توجه به اینکه این سینی کابل، وزن سنگینی نداشته به راحتی می‌توان در هر مکانی از آن استفاده کرد.

در تقسیم بندی دیگر که ظاهر کابل‌ها ملاک قرار داده می‌شوند، می‌توان این مدل‌ها را برای سینی کابل تشریح کرد:

  • سینی کابل‌های پلکانی

این سینی کابل‌ها از نظر ظاهری مانند پلکان ساخته می‌شوند. استفاده از این نمونه در صنایع مختلف زیاد است. در واقع اکثر استفاده کنندگان، سینی کابل‌های پلکانی یا نردبانی را ترجیح می‌دهند. مخصوصاً آن‌هایی که دربرق و کابل کشی برقی فعالیت می‌کنند.

  • سینی کابل سوراخ‌دار

این سینی کابل برای صفحات مشبک بوده که از سوراخ‌های فشرده تشکیل شده است در این سینی کابل‌، کابل‌هایی قرار داده می‌شود که کابل‌های کنترلی هستند.

  • سینی کابل‌های سبدی

این سینی کابل‌ها دارای دو طرف باز بوده و یک برآمدگی کوچک دارد. با توجه به باز بودن درب آن ها به راحتی در این کابل ها تهویه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *