مقالات سینی کابل

سینی کابل لاله زار

سینی کابل لاله زار

سیستم‌ های سینی کابلی راه‌حل‌ های منحصر به‌ فردی برای اجرای حجم زیادی کابل برق یا داده‌های برقی در سطح زمین یا دیوار به شمار می‌ روند. این سیستم‌ ها می‌ توانند به‌ عنوان یک سبد یا نردبان کابل برق در عرصه صنعت شناخته شوند. برای این‌ که مسیر یابی و پشتیبانی از سیم‌ کشی و کابل‌ کشی به‌ درستی و با دقت کامل انجام شود این سیستم‌ ها به وجود آمده‌ اند. سینی کابل های ساده تا سینی کابل‌های اختصاصی در کارخانه‌ های تولید سینی کابل وجود دارند. از این‌ رو  هنگامی‌که درپی خرید سینی کابل هستید و می‌ خواهید برند لاله‌زار را خریداری کنید حتماً هدف خود از خرید را به مرکز فروش سینی کابل لاله زار ارائه دهید، تا سینی متناسب به شما نشان داده شود.

فروش سینی کابل در لاله زار

برای این‌ که سینی کابل می‌ تواند به پشتیبانی از انواع مختلف سیم‌ کشی برق ساختمان بپردازد فروش سینی کابل لاله زار توسط مجموعه‌ های مختلف صورت می‌ گیرد. در واقع، امکان پشتیبانی برای کابل‌ های توزیع برق و کابل‌ های مخابراتی، کابل‌ های کنترلی کابل‌های فیبر نوری و حتی کابل‌ های فشار قوی از طریق این سینی کابل‌ ها وجود دارد. می‌ توان به سیستم سینی کابل یک سیستم پشتیبانی نیز گفت؛ زیرا با بالا بردن سرعت ارتقا و ایجاد بزرگ‌نمایی، انرژی الکتریکی از کابل های موجود در شبکه سینی کابلی رد شود. در واقع سینی کابل برای زمانی می‌ تواند بیشترین کارایی را داشته باشد که قرار قرار است، مقادیر زیادی از کابل ها در دیوار یا سطح زمین و حتی طبقات زیر زمینی به اجرا در آیند. سینی کابل با توجه به نیاز کاربران در اشکال و اندازه‌ های گوناگون و با قابلیت اتصال لوازم جانبی به فروش می‌ رسد. بنابراین کسانی که در پی خرید و فروش سینی کابل لاله زار سینی کابل هستند موقع خرید باید به اندازه، فاصله و وزن سینی کابل توجه کنند.

انواع سینی کابل در مرکزفروش سینی کابل لاله زار

سینی کابل، دارای انواع گوناگونی هست که برند لاله زار نیز در بر گیرنده تمامی انواع سینی کابل می‌باشد. بنابراین وقتی فروش سینی کابل لاله زار اعلام شد. باید بر اساس نوع سینی و نیازی که دارید خرید آن را انجام دهید.

سینی کابل

سینی کابل نردبانی

 این سینی کابل دارای دو نرده هست که در دو سمت سینی کابل قرار گرفته‌ اند و توسط پله‌ هایی به یکدیگر اتصال پیدا نموده‌ اند. سینی کابل نردبانی کارایی زیادی دارد؛ زیرا پله‌ های موجود در این سینی کابل به کاربر این اجازه را می‌ دهد تا بتواند کابل‌ ها را به‌ راحتی از بالا یا پایین و برعکس انتقال دهد. سیستم نردبانی کابلی در بر گیرنده دامنه بزرگی از اتصالات با اشکال گوناگون می باشد که برای راحت کردن تغییر جهت یا سطوح کابل کشی، بدون نیاز به تغییر طراحی گردیده اند. در واقع سیتی کابل نردبانی از جمله بهترین محصولاتی به‌ شمار می‌آیند که برای حمایت از کابل‌ها وجود دارند و دارای ویژگی بارگذاری بالایی در دهانه سینی کابل با طول زیاد  می‌ باشند.

سینی کابل مش سیمی

به دلیل ظاهر سبدی این سینی کابل، به آن سینی کابل سبدی نیز گفته می‌ شود. نوعس سینی کابل است که از سیم‌های فولادی ضد زنگ ساخته‌ شده است. سیم‌ هایی که به وسیله جوش به یکدیگر اتصال پیدا کرده‌ اند و به شکل یک سبد می‌ باشند. از این سینی کابل عموماً برای کابل‌ های استفاده می‌ شود که ولتاژ بالایی ندارند و از نظر میزان وات در سطح پایینی قرار گرفته اند. بنابراین کابل‌ های مخابراتی و فیبر نوری به می توانند گزینه‌ های مناسبی برای عبور از این سینی کابل به‌ شمار آیند.

سینی کابل کانالی

این سینی کابل همانند یک کانالی ساخته می‌ شود و کاملاً بسته است. در ساخت این سینی کابل، فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم و فولاد کربن به کار رفته است. عموماً از کابل های بسیار کوچک در سینی کابل کانالی استفاده می‌ شود‌؛ زیرا این سینی کابل قدرت نگه‌ داری کابل‌های سنگین و حجیم را ندارد.

مزیت استفاده از سینی کابل

سینی کابل، دارای مزیت‌ هایی می‌ باشد. یکی از مزیت‌های مهم و اصلی، سینی کابل، هزینه‌ای هست که بابت کابل‌کشی و سیم‌ کشی متحمل می‌ شوید. زمانی‌ که کابل‌ ها بدون قرارگیری در سینی کابل مورد استفاده قرار می‌ گیرند هزینه‌های بیشتری باید پرداخت شود. درواقع استفاده از سینی کابل یک روش بسیار مقرون‌ به‌صرفه برای  سیم کشی و کابل کشی در سطح زمین به شمار می‌ رود.

مورد دیگر مربوط به تعمیر و نگه‌داری کابل هست. کابل ها در سینی کابل به‌ طور دقیق‌ تر و ایمن تری نگه داری می‌ شوند. به‌ علاوه زمانی‌که نیاز باشد به تعمیر کابل‌ها پرداخت و آن‌ ها را مورد بررسی قرار داد. به‌ راحتی می‌ توان کار بررسی و مشاهده‌ سینی کابل را انجام داد. به‌ علاوه اگر در بررسی‌ ها مشخص شد که یک کابل به تعویض نیاز دارد کار تعویض کابل درون سینی کابل بسیار راحت‌ تر از زمانی صورت می‌گیرد که کابل‌ ها به‌صورت نامنظم و بدون قرارگیری در سینی کابل واقع شده باشند؛ زیرا مشخص است که کابل از چه نقطه‌ ای وارد سینی کابل شده و از چه نقطه‌ ای از سیتی کابل خارج می‌ شود. به‌همین دلیل بهتر می‌توان امکانات خروج کابل آسیب‌ دیده را مهیا کرد.

مزیت دیگر به ایمنی کابل‌ها بر می‌گردد. وجود کابل ها در سینی کابل، ایمنی بیشتر آن‌ ها را در پی دارد و امکان آتش‌سوزی و یا برخورد اتصالات کابلی به پایین‌ ترین حد ممکن می‌ رسد. در نتیجه خطرات به میزان زیادی کاهش پیدا می‌ کند و زمانی‌که نیاز هست ساختمان مورد نظافت قرار گیرد وجود کابل‌ها درون سینی کابل خود یک عاملی به حساب می‌آیند که از کابل‌ ها در برابر آب یا مواد دیگر محافظت شود.

 مزیت دیگر، نظم و یکپارچگی کابل‌ها می‌ باشد. وجود کابل‌ ها در سینی کابل یک نظم دهی اثربخشی را در پی دارد. به‌ علاوه مشخص می‌ شود، کابلی که در هر قسمت از سینی کابل عبور کرده با چه هدفی عبور کرده و برای چه کاربردی در سینی کابل قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *