مقالات سینی کابل

سینی کابل کف خواب

نصب صحیح سینی کابل

زمانی که قرار است سینی کابل ها بر روی سطح زمین قرار بگیرند، آنها را به گونه‌ای می‌ سازند که امکان چنین عملکردی را داشته باشند. به همین منظور در جهان صنعت به این سینی کابل‌ ها سینی کابل کف خواب می‌ گویند.

سینی کابل کف خواب چیست ؟

نیروگاه‌ها و کارخانه ها به دلیل داشتن سیستم‌ های اتوماسیون به کابل کشی تخصصی نیاز دارند. کابل کشی‌هایی که باید دارای گستردگی و بزرگی بوده و در عین حال که گسترده می‌ باشد نظام مند نیز باشند. همانطور که می‌دانید تنوع و گستردگی کابل‌ها، ممکن است ادغام و بی‌نظمی‌ های به وجود بیاورد. سینی کابل کف خواب جلوی چنین، پیامد‌ هایی را می‌ گیرد و باعث می‌شود که یک فعالیت الکتریکی هماهنگ و منسجم در محیط انجام شود.

پوشش‌ های پرز داری را درون سینی کابل کف خواب قرار می‌ دهند تا حالت متعادل‌ تری را برای کابل‌ ها فراهم کنند و باعث شوند که در مکان‌ هایی که تردد و عبور و مرور زیاد است بتوان بدون نگرانی از سینی کابل کف خواب استفاده کرد. این سینی کابا هنگامی که بر روی زمین نصب می‌ شود قدرت و استحکام زیادی داشته و با توجه به پوششی که بر روی آن کشیده شده بدون  ایجاد خللی در کابل‌ ها می‌ توان روی آنها رفت و آمد کرد. البته سینی کابل کف خواب تنها اختصاص به زمین ندارد، بلکه ساختار آن به گونه‌ ای هست که می‌ توان بر روی سایر قسمت‌ ها نیز به نصب آن اقدام نمود.

فاکتورهای مهم سینی کابل کف خواب در نصب

عواملی وجود دارد که موقع نصب سینی کابل کف خواب باید به آنها توجه شود:

  1.  اولین عامل خود سینی کابل هست. همان وسیله‌ای که درون آن سوراخ‌هایی قرار گرفته و می‌توان کابل‌ها را درون آن سوراخ‌ها  جای داد.
  2. عامل دوم، خم این دستگاه هست که باید ۹۰ درجه باشد
  3.  مورد سوم قطعه‌ ای مانند تی انگلیسی هست، زمانی که نیاز باشد قسمتی از سینی، دچار انشعاب شود از این بخش، این کار صورت می‌ گیرد.
  4. مورد چهارم، وجود اتصال دهنده‌ ها هست که با استفاده از آن در مواقع ضرورت به سطح اتصال پیدا می‌ کند.
  5. پنجمین مورد این است که  بر روی سینی کابل کف خواب یک پوشش و یک صفحه به صورت برجسته وجود دارد.

 عامل آخر نیز این نورد را در بر می گیرد  که با استفاده از یک پوشش از جنس فلز، صفحه برجسته را در زاویه ۹۰ درجه بهبود داده و همین کار باعث شود که بتوان در فضاهای صنعتی و محیط‌ هایی که فشار زیاد هست و در  محیط‌ های سخت به حساب می‌آیند از سینی کابل کف خواب استفاده کرد. این کار جلوی لغزش‌ ها را گرفته و باعث می‌ شود که سینی کابل به یک حالت پایدارتری تبدیل شود. پوشش موجود بر روی سینی کابل کف خواب باعث می‌ شود که یک ایزوله مناسب برای سینی کابل به وجود آید و از وجود مداخلات و ادغامات الکترومغناطیسی پرهیز شود.

خرید سینی کابل کف خواب

بر اساس قرارگیری سینی کابل‌ ها در حوزه‌ های متفاوت، مدل‌ها و اندازه‌های گوناگونی از سینی کابل کف خواب  تولید شده است. مواردی هست که موقع خرید، یک مشتری به آن توجه دارد در واقع برای برخی از مشتریان، قیمت سینی کابل کف خواب مهم است. عوامل با اهمیت‌ تر از قیمت، شامل طول و عرض سینی کابل، میزان مقاومت در برابر شرایط سخت و جنسی که بوده که سینی کابل از آن ساخته شده است. بر اساس نیاز مشتری این فاکتورها اهمیت زیادی دارند. زمانی که قرار است کابل‌های با ولتاژ بالا درون سینی کابل قرار بگیرند، شکل ظاهری سینی کابل کف خواب و جنس آن موقع خرید اهمیت دارد؛ زیرا امکان قرار دادن هر کابل با هر توان ولتاژ در هر سینی کابلی وجود ندارد.

برخی ازسینی کابل کف خواب به گونه ای طراحی شدن که نیاز هست کابل‌ های ضخیم و فشار قوی از آنها عبور کند. نکته دیگر در خرید سینی کابل کف خواب، توجه به آلیاژ به کار رفته در آن هست. چون سینی کابل کف خواب عموماً بر روی سطح زمین قرار می‌ گیرد حتماً دقت کنید که پرز و روکش آن با کیفیت باشد. چنانچه در خرید سینی کابل سردرگم هستید می‌ توانید از طریق سایت سینی کابل تهران با مشاوران آن ارتباط برقرار کرده و با توجه به بیان درخواست خود راهنمایی و کمک آنها را دریافت کنید. علاوه بر این، می‌توانید این محصول را به صورت اینترنتی از سایت این مجموعه خریداری کنید و در زمان خود صرفه‌جویی کرده و وقت برای خرید فیزیکی این محصول نگذارید.

قیمت سینی کابل کف خواب

به دلیل استفاده از فلز با کیفیت در ساخت سینی کابل کف خواب و به این دلیل که عموماً برای کابل‌ های بزرگ و به این سینی کابل نیاز هست،  متریال های بیشتری در ترکیبات مواد اولیه آن به کار گرفته شده هست. این متریال اضافی خود باعث بالا بردن هزینه های تولید این سینی کابل گردیده است. در نتیجه قیمت سینی کابل کف خواب را نسبت به سینی کابل های غیر بالاتر برده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *