مقالات سینی کابل

سینی کابل کرج

سینی کابل

کرج یک شهر صنعتی بوده که در آن کارخانه تولید سینی کابل فعال است. این کارخانه فروش سینی کابل کرج را در دستور کار خود قرار داده است. فروش از کارخانه برای تمام نقاط کشور امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است، محصولات تولیدی با کیفیت بالای کارخانه‌ها را عموماً برای صادرات به کشورهای دیگر می‌فرستند.

فروش سینی کابل در کرج به چه صورت است؟

فروش سینی کابل در کرج مانند بسیاری از مراکز دیگر می‌تواند به دو صورت کلی انجام گیرد. می‌تواند به صورت سنتی و از رویه‌های فروش فیزیکی انجام شود به علاوه می‌تواند روش فروش مدرن را انتخاب کرده و از مجرای اینترنت این کار انجام شود. راحت بودن فروش اینترنتی انتخاب بیشر این روش را در پی داشته است. در این نوع خرد و فروش، نیازی به هزینه کردن نیست.

مشتریان می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت به راحتی سینی کابل هایی که مشتریان به آن نیاز دارند را در اختیار آنها قرار دهند. می‌توان گفت فروش سینی کابل در کرج نیز از این قاعده مستثنی نبوده و امکان دو نوع خرید و فروش برای آن میسر هست. با توجه به مزیتی که فروش اینترنتی دارد همواره فروش اینترنتی ترجیح داده می‌شود؛ زیرا این فروش یک سرمایه‌گذاری بزرگ در زمان و انرژی و وقت مشتریان است. علاوه بر این نرخ‌هایی که در فروش اینترنتی بر روی این محصول قرار داده می‌شود نیز نرخ‌های مناسبی می‌باشد

 

فرایند ساخت سینی کابل چگونه است؟

فرایند تولید سینی کابل ۴ مرحله را در بر می‌گیرد:

 • مرحله اول برش کاری : بعد از انتخاب ورقه‌های مختلف، باید برش‌هایی بر روی آن زده شود. برای برش لازم است که ابعاد و اندازه سینی کابلی که قرار است، تولید شود برآورد گردد. اندازه‌ها با استفاده از یک واحد اندازه‌گیری بر روی ورق زده می‌شود و بعد از درج اندازه‌ها با استفاده از دستگاه برش، ورقه‌های سینی کابل برش داده می‌شود. بعد از اینکه این مرحله به طور کامل انجام گرفت و تمام ورقه در یک اندازه مناسب برش زده شد، فرایند تولید به مرحله دوم خود می رسد.
 • مرحله سوراخ کاری : در این مرحله با استفاده از دستگاه پانچ، ورق‌هایی که در مرحله برشکاری به طور دقیق برش خورده‌اند را با دستگاه مخصوص پانچ هایی به فاصله‌های دقیق و در ردیف‌های یکسان ایجاد می شود. نیاز هست تمام این مراحل مورد بازرسی قرار گیرد و بررسی شود که فرایند تولید این محصول بدون نقص و بدون مشکل صورت می گیرد. در ضمن باید حتماً به شیارها و پلیسه‌هایی که ممکن است کنار هر پانچ ایجاد شود توجه کرد؛ زیرا این پلیسه‌ها می‌توانند برای کابل‌هایی که درون سوراخ قرار می‌گیرند بسیار خطرناک باشند. بنابراین یک بخش به عنوان بخش کنترل کیفی همواره بر روی فرایند دقیق انجام عملیات ساخت سینی کابل نظارت می‌کند.

قیمت سینی کابل

 • مرحله خمکاری : سومین مرحله ای که سینی کابل به آن وارد می‌شود، مرحله خم کاری است. خمکاری مرحله‌ای است که سینی کابل آماده شده و در قسمت‌هایی که نیاز است از نظر ارتفاع، یک خمیدگی بر روی سینی کابل ایجاد می‌کند.
 • مرحله برشکاری : حال اگر کابل دچار یا انحرافاتی بود یا به اتصالاتی نیاز داشت مرحله آخر که مرحله برشکاری بوده اجرا می‌شود. در این مرحله ابزار و وسایلی که نیاز هست به سینی کابل وصل شوند با استفاده از یک وسیله جوشکاری به سینی کابل متصل می‌شود. در فرایند ساخت سینی کابل لازم است به یک سری نکات توجه شود:
 1. حتما کیفیت ورق‌هایی که انتخاب می‌کنید را در نظر بگیرید؛ زیرا کیفیت سینی کابل به کیفیت ورق‌های انتخابی بستگی دارد.
 2. دومین مورد، ضخامت ورق‌های انتخابی هست.
 3. مورد سوم حتما اندازه سینی کابل‌ها با استفاده از دستگاه‌ها و وسایل مخصوص زده شود تا تمام سینی کابل‌ها، دارای اندازه‌های یکسان باشند. چنانچه قسمتی از سینی کابل ها اندازه یکسان نداشته باشند هنگامی که درون آن کابل قرار داده می‌شود، برای نصب دشواری ایجاد خواهد شد.

برای انتخاب سینی کابل چه نکاتی مورد توجه قرار گیرد؟

جهت خرید و فروش سینی کابل در کرج و یا هر منطقه دیگر لازم است که نکاتی را به عنوان معیار در نظر بگیرید؛ زیرا سینی کابل‌ها از ابزارهای مهم سیستم پشتیبانی از برق محسوب می‌شود. بنابراین ضرورت دارد که در انتخاب حتماً محتاط بوده و نکاتی را رعایت کرد تا یک سینی کابل با کیفیت خریداری شود:

 1. مرحله نخست بررسی کنید که سینی کابل مورد نظر شما از چه ورقی ساخته شده است. راجع به کیفیت متریال به کار رفته در آن نیز تحقیق کنید. بنابراین لازم است که اطلاعات و دانش کافی نسبت به سینی کابل به دست آورید.
 2. مورد بعدی طراحی و ساختار سینی کابل هست. با توجه به اینکه سینی کابل‌ها از نظر شکل ظاهری دارای گوناگونی هستند، بهتر است هنگام خرید به این مورد توجه نموده و سینی کابلی را انتخاب کنید که با ساختار فعالیت شما هماهنگ باشد.
 3. حتما در فرایند ساخت سینی کابل، دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته استفاده شده باشد. چنانچه کیفیت دستگاه پایین باشد بر روی کیفیت سینی کابل، تاثیر منفی می‌گذارد. به همین دلیل برای بالا بردن مرغوبیت کابل لازم است به این مورد توجه شود.
 4. مورد بعدی به بسته‌بندی سینی کابل‌ها مربوط می‌شود. بسته‌بندی‌ها باید به گونه‌ای باشند که از زمان حمل از کارخانه تا زمانی که به مشتری می‌رسد برخوردهای در طول محیط به آن ها صدمه وارد نکنند. بنابراین بسته‌بندی نیز از مهمترین عواملی هست که باید برای خرید محصول به آن توجه شود .

کلام آخر

سینی کابل یک محصول ارزشمند صنعتی بوده که با استفاده از آن کابل‌ها برق و فیبرهای نوری سامان می‌پذیرند. به همین دلیل فروش این محصول در کشور فروشی پررونق محسوب می‌شود. کارخانه‌های متعددی در کشور سازنده این محصول بوده که در این مقاله کارخانه‌های کرج هدف ما قرار گرفت. از این رو، به بررسی فروش سینی کابل در کرج پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *